Genomineerden De Transparant Prijs 2011 bekend
donderdag 22 september 2011 |
0 reacties
Op woensdag 12 oktober maakt juryvoorzitter Alexander Rinnooy Kan (SER-voorzitter) de winnaars van De Transparant Prijs 2011 bekend. De prijs, een initiatief van PwC in samenwerking met Stichting Civil Society, wordt dit jaar voor de achtste keer uitgereikt.
Genomineerden zijn Nederlandse fondsenwervende organisaties of vermogensfonden die het meest inzichtelijke en onderscheidende jaarverslag presenteren. In totaal hebben 201 instellingen dit jaar hun jaarverslag ingezonden.
Rondom de prijsuitreiking wordt een bijeenkomst georganiseerd met als thema 'Jong' om meer inzicht te krijgen in hoe jongeren en goede doelen elkaar nog beter kunnen vinden. Volgens PwC is het essentieel te begrijpen wat transparantie betekent voor de 'donateurs van de toekomst'. In aanloop naar de bijeenkomst heeft de beoordelingscommissie de genomineerden bekendgemaakt.
Genomineerden:
- Categorie Kleine instellingen (< 0,5 miljoen euro inkomsten):
Stichting El Fuego, Stichting Present Amsterdam en stichting Projecten Zuid Afrika
- Categorie Grote instellingen (> 0,5 miljoen euro inkomsten):
Cordaid, War Child en Wakker Dier
- Vermogensfondsen
Innovatiefonds Zorgverzekeraars, Sluyterman van Loo en de Turing Foundation
De Transparant Prijs 2011 wordt georganiseerd door PwC in samenwerking met Stichting Civil Society. Doel van De Transparant Prijs is door middel van 'best-practice-sharing' de kwaliteit van de verslaggeving door charitatieve instellingen te stimuleren. Vorig jaar was Natuurmonumenten overall winnaar.
Reacties (0) | Reageer