Jan Nooitgedagt benoemd tot cfo Aegon

donderdag 23 april 2009 | 0 reacties

De algemene aandeelhoudersvergadering van verzekeraar Aegon heeft gisteren Jan Nooitgedagt benoemd tot nieuwe financiële topman. Nooitgedagt was tot voor kort bestuursvoorzitter van Ernst & Young.

Nooitgedagt volgt Jos Streppel op als cfo. Over de voorgenomen benoeming is eerder enig debat gevoerd, omdat Aegon een controlecliënt is van Ernst & Young.

Gisteren nog maakte Barbara Majoor (hoogleraar, oud-KPMG-partner en binnenkort partner bij Deloitte) in het Financieel Dagblad kritische kanttekeningen bij de transfer.

Ook Jan Maarten Slagter van de Vereniging van Effectenbezitters (VEB) stemde voor de benoeming. Wel vroeg de VEB het Aegon-bestuur waarom niet voor een andere accountant is gekozen om elke schijn te vermijden.

De VEB waarschuwde voor mogelijke belangenverstrengeling en het ontstaan van een 'verkeerde indruk', omdat Nooitgedagt als oud-directievoorzitter van Ernst & Young mogelijk invloed kan uitoefenen op zijn voormalige collega's.



  • Reageer
  • Print
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Delen

Reacties (0) | Reageer


Reageer op dit artikel


 









NBA Opleidingen

Data analyse

28 mei in Nieuwegein

Nationale verslaggevingsdag

25 juni in Houten

Summercourse voor financieel managers

21, 22, 23 augustus in Ermelo




Vacatures





ISS Facility Services zoekt een Assistant Group Controller in De Meern

Mercuri Urval zoekt een Accounting Officer - Aviation Funds at DVB Bank in Schiphol

ABAB Accountants en Adviseurs. zoekt een Ervaren Accountant RA bij ABAB Accountants en Adviseurs in Veldhoven