NOvAA: veel vragen over aanmaningen Vpb 2007 en IB 2007

donderdag 11 juni 2009 | 0 reacties

Bij de NOvAA zijn veel vragen binnengekomen over de aanmaningen vennootschapsbelasting 2007 en inkomstenbelasting 2007. In tegenstelling tot andere jaren blijkt de Belastingdienst dit jaar niet bereid om informatie te verstrekken over de geplande data voor de aanmaningen. Dit meldt de NOvAA in haar nieuwsbrief.

De aanmaningen vennootschapsbelasting 2007 zijn inmiddels ontvangen. Hoewel hierover via het beconoverleg geen mededelingen zijn gedaan, heeft de NOvAA officieus vernomen dat de aanmaningen inkomstenbelasting 2007 gepland staan voor augustus 2009 en naar verwachting een dagtekening van 31 augustus 2009 krijgen.

De NOvAA maakt haar leden in dit kader nogmaals opmerkzaam op de nieuwe strengere uitstelregeling.

Onlangs zijn door de Belastingdienst herinneringen inkomstenbelasting 2007 verzonden aan belastingplichtigen die deze aangifte nog niet hadden ingediend. Deze herinnering geldt echter niet als aanmaning, ondanks dat de tekst mogelijk anders doet vermoeden. De echte aanmaningen worden, zoals eerder vermeld, naar verwachting pas in augustus verzonden.

(Bron: Noviteiten, nr. 323)



  • Reageer
  • Print
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Delen

Reacties (0) | Reageer


Reageer op dit artikel


 










NBA Opleidingen

IFRS 3R Business combinations

27 maart in Amsterdam

Corporate recovery

29 maart in Rotterdam




Vacatures





RSG Finance zoekt een Business Controller in Nederland

Robert Walters zoekt een Business Controller in Nijmegen

Kempenhaeghe zoekt een Business Controller bij Kempenhaeghe in Heeze

Zollner en Zollner zoekt een Accountant Administratie Consulent in Arnsberg

Alterim zoekt een Groups / Business Controller (MT lid) in Roosendaal