Rijksoverheid klaar voor e-factureren

dinsdag 4 januari 2011 | 1 reacties

Bedrijven kunnen sinds 1 januari 2011 hun rekeningen elektronisch indienen bij het Rijk. Alle 78 rijksoverheidsorganisaties zijn klaar om over te gaan op e-factureren.

De hele Rijksoverheid is nu verplicht elektronische facturen te ontvangen via Digipoort, het elektronisch postkantoor van de overheid. Digipoort zorgt dat de e-facturen van bedrijven bij de juiste organisatie terechtkomen.

Bedrijven die e-facturen willen gaan sturen, kunnen op de website van Logius een aansluitkit downloaden. Logius, de dienst digitale overheid van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, is de beheerder van Digipoort. E-factureren is een project van het Ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie. Minister Verhagen wil dat in 2018 alle overheden (provincies, waterschappen, gemeenten) klaar zijn om elektronische facturen te ontvangen.

(Bron: Ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie)



  • Reageer
  • Print
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Delen

Reacties (1) | Reageer


Reacties

Geplaatst door Stichting Waarborg E-factureren - 5-1-2011 11:12:57

Om het duurzame gebruik van e-factureren in Nederland verder te vergemakkelijken, heeft de Stichting Waarborg E-factureren de Checklist E-factureren ontwikkeld. Deze is gratis en is zelf online samen te stellen.


Reageer op dit artikel


 










NBA Opleidingen

Aandeelhoudersconflicten

13 juni in Nieuwegein

Mastercourse publieke sector NBA Opleidingen

27, 28 en 29 juni in Den Haag

Mastercourse voor financieel managers

27, 28 en 29 juni in Garderen




Vacatures





Autec-VLT Automotive Equipment zoekt een Financial Manager / Controller in Montfoort

CBRE Global Investors zoekt een Fund Accountant in Schiphol

Alterim zoekt een Corporate Accountant in Regio Gorichem

Hogeschool Rotterdam zoekt een Coördinator Grootboek in Rotterdam

SABIC Europe zoekt een Junior Accountant (Site) at SABIC Europe in Bergen op Zoom