Spookcijfer: Lucratieve fietssnelwegen
maandag 30 januari 2012 |
0 reacties
Zou het niet geweldig zijn als fietsers over comfortabel asfalt konden doortrappen, zonder daarbij te worden gehinderd door kruisingen en stoplichten? Natuurlijk! Maar brengt het ook zoveel geld op als beweerd?
Dergelijke fietssnelwegen, we hebben er al vijf, zorgen ervoor dat mensen hun auto laten staan (dus minder files) en dat ze bovendien ook nog eens meer in beweging komen (minder obesitas, lagere zorgkosten). Hierover kunnen wij alleen maar positief zijn.
Maar het grenzeloze enthousiasme waarmee er cijfers op tafel komen om dat te bewijzen zet ook aan het denken. Besparen we er echt honderden miljoenen euro's mee?
Lees de nieuwste aflevering van Spookcijfer.
Veel achteloos als 'feit' geciteerde cijfers over kosten, schades, (gemiste) opbrengsten en andere zaken roepen vragen op. In de media leiden ze al snel een eigen leven. Accountant/Accountant.nl prikt er maandelijks een door.
Lees het nieuwste Spookcijfer: Lucratieve fietssnelwegen
Reacties (0) | Reageer