Spookcijfer: Psychische stoornissen
vrijdag 7 oktober 2011 |
0 reacties
Spookcijfers zijn er in uiteenlopende soorten. Eentje is het cijfer als marketingmiddel. 'Wij van WC Eend adviseren WC Eend', dat werk. Vaak is dat niet eens meteen duidelijk, maar soms ligt het er wel erg dik bovenop.
Zoals met het door onder meer de Volkskrant en Nu.nl overgenomen onderzoek van het European College of Neuropsychopharmacology dat 38,2 procent van de Europeanen lijdt aan een psychische stoornis.
Met het huidige groeitempo is over enkele jaren dus de hele Europese bevolking patiënt. Moeten we ons nu direct zorgen gaan maken of ligt het allemaal iets genuanceerder?
Lees de nieuwste aflevering van Spookcijfer.
Veel achteloos als 'feit' geciteerde cijfers over kosten, schades, (gemiste) opbrengsten en andere zaken roepen vragen op. In de media leiden ze al snel een eigen leven. Accountant/Accountant.nl prikt er maandelijks een door.
Lees het nieuwste Spookcijfer: Psychische stoornissen
Reacties (0) | Reageer