Twitter Accountant.nl

donderdag 11 augustus 2011 | 0 reacties

Sinds maart 2011 heeft Accountant.nl een eigen Twitter-account. Bijna dagelijks twittert Accountant.nl het laatste nieuws of attendeert op de nieuwste weblogs en opinies. Op 10 augustus 2011 werd een 'mijlpaal' van driehonderd followers bereikt.

Via www.twitter.com/accountant_nl blijft u makkelijk op de hoogte van de nieuwste bijdragen. Voor de lezers die wat minder zijn ingevoerd in de wereld van de social media: via Twitter communiceer je met korte tekstberichten (maximaal 140 tekens) met de wereld.

Om Accountant.nl te volgen dient u eerst actief te worden op Twitter door een account aan te maken via http://www.twitter.com/. Ga vervolgens naar www.twitter.com/accountant_nl of klik op het Twitter-icoon onderaan deze site om volger te worden van Accountant.nl.

Meer weten over Twitter? Zie: www.medianed.com/2009/03/04/spoedcursus-wat-is-twitter/.



  • Reageer
  • Print
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Delen

Reacties (0) | Reageer


Reageer op dit artikel


 










NBA Opleidingen

Aandeelhoudersconflicten

13 juni in Nieuwegein

Mastercourse publieke sector NBA Opleidingen

27, 28 en 29 juni in Den Haag

Mastercourse voor financieel managers

27, 28 en 29 juni in Garderen




Vacatures





Autec-VLT Automotive Equipment zoekt een Financial Manager / Controller in Montfoort

CBRE Global Investors zoekt een Fund Accountant in Schiphol

Alterim zoekt een Corporate Accountant in Regio Gorichem

Hogeschool Rotterdam zoekt een Coördinator Grootboek in Rotterdam

SABIC Europe zoekt een Junior Accountant (Site) at SABIC Europe in Bergen op Zoom