Uitwisseling fiscale informatie met Monaco

dinsdag 12 januari 2010 | 0 reacties

Staatssecretaris Jan Kees de Jager van Financiën heeft een verdrag getekend met Monaco voor het uitwisselen van fiscale informatie.

De Jager tekende het verdrag gisteren in Den Haag, samen met Franck Bianchieri, gevolmachtigd minister van Buitenlandse Zaken en Internationale & Financiële Zaken van Monaco.

Beide landen gaan op verzoek informatie in belastingzaken uitwisselen. Het verdrag treedt in werking nadat het in beide landen door het parlement is goedgekeurd.

Het verdrag maakt onderdeel uit van de strijd tegen zwartspaarders. Vorig jaar sloot De Jager al informatie-uitwisselingsverdragen met een aantal andere landen.

Binnenkort worden verdragen getekend met Belize en Gibraltar. Daarnaast lopen er nog onderhandelingen met onder andere San Marino, Grenada, Dominica, Costa Rica en Panama.



  • Reageer
  • Print
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Delen

Reacties (0) | Reageer


Reageer op dit artikel


 










NBA Opleidingen

IFRS 3R Business combinations

27 maart in Amsterdam

Corporate recovery

29 maart in Rotterdam




Vacatures





RSG Finance zoekt een Business Controller in Nederland

Robert Walters zoekt een Business Controller in Nijmegen

Kempenhaeghe zoekt een Business Controller bij Kempenhaeghe in Heeze

Zollner en Zollner zoekt een Accountant Administratie Consulent in Arnsberg

Alterim zoekt een Groups / Business Controller (MT lid) in Roosendaal