Contact

Redactie

Heeft u een bijdrage voor Accountant?
Stuur een bericht of bel ons:

T +31 20 3010368
E redactie@accountant.nl

Postadres

Postbus 7984
1008 AD Amsterdam

Bezoekadres

Antonio Vivaldistraat 2-8
1083 HP Amsterdam

Adverteren

Wilt u meer informatie over advertentiemogelijkheden in het magazine, de website of de e-nieuwsbrieven? Onze accountmanagers geven u graag vrijblijvend advies, afgestemd op úw doelstellingen.

Download de mediakaart en de presentatiesheet over Accountant(.nl).

Elma Media Groep BV

Postbus 18
1720 AA Broek op Langedijk

Contactpersoon

Rob Stavenuiter
+31 226 33 16 38
r.stavenuiter@elma.nl

Hoofdredacteur

Marc Schweppe

Marc Schweppe is hoofdredacteur van Accountant/Accountant.nl.

m.schweppe@nba.nl

Redacteur

Erwin Breij

Erwin Breij is redacteur van Accountant.nl.

e.breij@nba.nl

Eindredacteur

Marja Brouwer

Marja Brouwer is eindredacteur van Accountant/Accountant.nl.

m.brouwer@nba.nl

Redacteur

Björn Remmerswaal

Björn Remmerswaal is redacteur van Accountant/Accountant.nl.

b.remmerswaal@nba.nl