Nieuws

Aanmelden voor de Accountantsdag 2026 kan weer met vroegboekkorting

De Accountantsdag 2026 wordt gehouden op dinsdag 17 november aanstaande, opnieuw in het AFAS Theater in Leusden. Het thema voor dit jaar is 'Kwaliteit als kompas'. NBA-leden kunnen zich tot 1 september weer aanmelden met vroegboekkorting.

In een tijd waarin alles schuift - technologie, geopolitiek, macht - dringt één vraag zich steeds meer op, aldus de organisatie: wat is relevant en wat is ruis? Dan helpt het om te weten waar je voor staat; of het nu gaat om Europa of Nederland, om organisaties of om individuele professionals. Hoe garandeer je kwaliteit, terwijl alles in beweging is?

Op de komende Accountantsdag spreken experts over de geopolitieke situatie, de opmars van AI, cyberveiligheid en datasoevereiniteit, maar ook over machtsstructuren en het belang van de menselijke kant van het accountantsberoep.

Sprekers

Als eerste sprekers worden op de congrespagina van de dag al genoemd technologie-expert Marietje Schaake, politicoloog Catherine de Vries, econoom Paul Schenderling en expert klantbeleving Steven van Belleghem. Dagvoorzitter is opnieuw de altijd hoog gewaardeerde Rens de Jong.

Leden van de NBA kunnen zich tot 1 september aanstaande aanmelden met een vroegboekkorting van 100 euro ten opzichte van de reguliere prijs. Aanmelden kan via de Accountantsdag-pagina op nba.nl.  

Gerelateerd

Aanmelden nieuwsbrief

Ontvang elke werkdag (maandag t/m vrijdag) de laatste nieuwsberichten, opinies en artikelen in uw mailbox.

Bent u NBA-lid? Dan kunt u zich ook aanmelden via uw ledenprofiel op MijnNBA.nl.